Bayındır Duvar Kağıdı

Bayındır Duvar Kağıdı

Gerek evlerde gerekse de iş yerlerinde duvar kağıtları her yerde karşımıza çıkabiliyor. Evlerine ve iş yerlerine profesyonelce bir şıklık katmak isteyen herkes duvar kağıtlarından faydalanıyor. Artık sadece bina içindeki odalarda değil bina dışında da farklılık yaratmak amacıyla duvar kağıtları kullanılıyor. Bayındır Duvar Kağıdı modelleri sayesinde sizler de eviniz içindeki tüm odalarınıza yeni bir renk ve canlılık katabilirsiniz. Üstelik olası bir kirlenme durumunda ya da çocuğunuzun duvarı çizmesi durumunda elinize bir bez alarak kolay bir şekilde duvar kağıdını silip lekeyi çıkartabilirsiniz.

Çok şık ve gösterişli modellerin yanı sıra gözü yormayan sade ancak zarif modeller de duvar kağıtları içinde vardır. Bayındır Duvar Kağıdı kapsamında özel olarak da bu işle uğraşan bir iş yerine sipariş verebilirsiniz. Bu sayede aklınızdaki modeli kendi duvarlarınıza uygulamış olursunuz.

Duvar Kağıdı Mı Duvar Boyası Mı?

Son senelerde bu soru çok sık sorulur oldu. İnsanların bir kısmı evlerine duvar kağıdı yaptırırken bir kısmı ise duvar boyasını tercih ediyor. Ancak duvar boyası çok çabuk kirleniyor ve bunu temizlemek de mümkün olmuyor. Duvar kağıtları ise 10 – 15 sene ara garantisi olan ve kirlendiği zaman da bir bez yardımıyla dikkatli bir şekilde silinebiliyor.

Bunun yanı sıra duvar boyalarında sadece renk modelleri bulunuyor. Ancak Bayındır İthal Duvar Kağıdı modellerinde renk seçeneklerinin yanı sıra şekil ve baskı desenleri seçenekleri de size sunuluyor.