Duvar Kağıdı Hizmetleri
Duvar Kağıdı Hizmetleri

                   DUVAR KAĞIDI- DUVAR KAĞIDI HİZMETİ & UYGULAMA

DUVAR KAĞIDI

Dış ve iç dekorasyonun en önemli parçalarından olan duvar kağıdı, hem oldukça pratik hem de oldukça dekoratiftir. Ev, işyeri ya da ofis dekorasyonunuz için aklınızda canlandırdığınız bir dekorasyon var diyelim; bunu resmetmek ne kadar zor olurdu değil mi? Tam bu noktada duvar kağıtları devreye giriyor  3d duvar kağıdı, şehir duvar kağıtları, gökyüzü duvar kağıdı ya da size özel duvar kağıdı gibi seçeneklerle tarzınıza diyecek yok!

DUVAR KAĞIDI NASIL  SEÇİLİR?
Aslına bakarsanız bu tamamen sizin zevkinize kalmış.. Sadece dikkat etmeniz gereken nokta sade duvar kağıdı mı yoksa renkli canlı bir duvar kağıdı mı istiyorsunuz? Örneğin çocuk odası için duvar kağıdı seçerken tamamen özgür davranabilirsiniz. Öte yandan ofisiniz için duvar kağıdı seçecekseniz: işinizin türüne ve sizi temsil eden bir duvar kağıdı seçebilirsiniz. Örneğin bir mimar ofisi için açık renk tonlarında sade ve şık bir duvar kağıdı çok iyi bir fikirdir. Bir tasarım ofisi içinse, adeta fırçayı rastgele savurmuşcasına olan renkli duvar kağıtlarını bile tercih edebilirsiniz..

DUVAR KAĞIDI HİZMETİ

Duvar kağıdı hizmetimizde size sunmuş olduğumuz duvar kağıdı kataloğundan, internetten ya da tamamen size özel olacak bir duvar kağıdı seçimi yapabilirsiniz. Seçiminizi bizimle paylaştığınız takdirde keşiften sonra size teklifte bulunur ve yanıtınıza göre sizlere yardımcı oluruz. Duvar kağıdı hizmetimizi de İzmir'in her yerinde ve yakın çevresinde sunarken, proje bazlı olarak ülke genelinde de duvar kağıdı hizmeti sunmaktayız.

DUVAR KAĞIDI UYGULAMASI

Duvar kağıdı uygulaması her ne kadar basit bir iş gibi görünse de tedbiri elden bırakmamak gerek! Eğer bir şeyler ters gidecek olursa evinizi ya da ofisinizi güzelleştireyim derken, malesef çok kötü sonuçlara maruz kalabilirsiniz. Bu nedenle, bu konuda tecrübeniz yoksa duvar kağıdı uygulamasını işinin ehli bir dekorasyon firmasına yaptırmanızı tavsiye ederiz. Tabi önce bizimle iletişime geçmenizi de..:):)

Son yaptığımız duvar kağıdı uygulamasını buradan inceleyebilirsiniz.